Šunų dresūra

• Konsultacija telefonu ar internetu iki 60 min. trukmės pokalbis šuns įsigijimo, auginimo, priežiūros ir dresūros klausimais. Galite su mumis susisiekti telefonu arba Skype, Zoom, WhatsApp ar Viber programėlėmis. Paslaugos kaina 30-40€.

• Individuali pamoka – 45-60 min. trukmės pamoka, kurios metu jums ir jūsų šeimai suteikiamos svarbiausios teorinės žinios, parodoma, kaip atlikti praktinius pratimus ir užduodama namų darbų. Ši pamoka rekomenduojama prieš pradedant bet kokį dresūros kursą tam, kad susipažintumėte su dresūros pagrindais ir iš karto juos galėtumėte taikyti savarankiškai. Taip pat rekomenduojame individualias pamokas šunims, kurie sunkiai susikaupia būdami prie kitų šunų ir stipriai reaguoja į aplinkos dirgiklius; bailiems ir agresyviems šunims. Paslaugos kaina 30-60€.

• Individuali pamoka kliento namuose reikalinga tada, kai sprendžiame problemas, kurias šuo kelia namuose  pvz.: saugo maistą, urzgia, puola šeimininkus, kaimynus ir pan. Kaina skaičiuojama priklausomai nuo atstumo iki kliento namų. Paslaugos kaina 30-60€ + atvykimo mokestis.

• Grupės pamokos
Dirbame 3-8 šunų grupėse. Vienoje grupėje gali dirbti skirtingo lygio šunys - tiek ką tik pradėję pamokas, tiek pažengusieji. Pratimai pritaikomi kiekvienam šuniui ir šeimininkui. Vienos grupės pamokos kaina 7-20€, priklausomai nuo šunų skaičiaus grupėje ir konkrečios grupės. Grupės pamokos apmokamos abonemento principu už visą kursą arba už mėnesį į priekį.

• Agility pamokos (sportas su šunimi)
Dirbame 3-8 šunų grupėse. Mokome saugiai įveikti agility sporto kliūtis, norintys gali pasiruošti ir dalyvauti varžybose. Pratimai pritaikomi kiekvienam šuniui ir šeimininkui. Vienos grupės pamokos kaina 7-15€, priklausomai nuo šunų skaičiaus grupėje ir pamokos trukmės. Grupės pamokos apmokamos abonemento principu už visą kursą arba už mėnesį į priekį.

Dėl tikslaus pamokų laiko susisiekite nurodytais kontaktais arba užpildykite registracijos formą.
Rezervuojant individualią pamoką skubiai (per artimiausias 24 valandas) arba ne darbo metu (prieš 10:00 ir po 18:00) gali būti taikomas papildomas mokestis. Rezervavus pamoką ir ją atšaukus mažiau nei likus 24 valandomis iki konsultacijos pradžios, pinigai negrąžinami.