Gabija Vyšniauskaitė
Lietuvos kinologų draugijos (LKD) dresuotoja nuo 2014 m., GABUS šunų dresūros mokyklos įkūrėja ir vadovė. Augina borderkolę.
Specializacija elgesio korekcija.
Veda individualias konsultacijas gyvai ir internetu, visų lygių grupės pamokas, pasiruošimą parodoms, elgsenos korekcijos užsiėmimus Vilniuje bei Gižų aikštelėje. Prireikus galimas atvykimas ir į kitus miestus.
Išklausyti seminarai

Inga Kasparienė
Inga Kasparienė

Inga Kasparienė
Kandidatė į LKD dresuotojus (dresuotojo egzaminą išlaikė 2022 m.) Augina 2 vipetes ir standartinę pudelę, siuva rūbus ir batus šunims (prekinis ženklas Inga's Coats and Boots for Dogs). Konsultuoja auklėjimo, socializacijos, šuniuko įsigijimo klausimais. Veda individualias pamokas, pasiruošimo parodoms pradmenis Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone.

Renata Purvinienė
Kandidatė į LKD dresuotojus (dresuotojo egzaminą išlaikė 2022 m.) Augina terjeriško charakterio mišrūną. Daugiausiai dėmesio skiria socializacijai ir jautrių šunų mokymui. Domisi detekcijos mokymu, šuns emocijų keitimu mokymosi metu. Veda individualias konsultacijas šuniukų šeimininkams, pradedančiųjų ir miesto grupės pamokas Marijampolėje ir Gižuose.
Išklausyti seminarai

Maria Burkovskaya
Maria Burkovskaya

Maria Burkovskaya
Kandidatė į LKD dresuotojus (dresuotojo egzaminą išlaikė 2022 m.) Augina du trumpaplaukius standartinius taksus. Dirba vaikų psichologe. Domisi kvapo paieška, detekcijos mokymu. Veda individualias pamokas pradedantiesiems ir pažengusiems, triukų pamokas Klaipėdoje.

Snieguolė Vyšniauskienė
Snieguolė Vyšniauskienė

Snieguolė Vyšniauskienė
Kandidatė į LKD dresuotojus (dresuotojo egzaminą išlaikė 2022 m.) Augina basethaundą. Daugiausiai dėmesio skiria ryšio su šunimi kūrimui, tinkamos rutinos sudarymui, fizinio krūvio palaikymui. Domisi sportu su šunimi, geba susikalbėti su visais šeimininkais, pagal išsilavinimą yra mokytoja. Veda sporto su šunimi pamokas aikštelėje Gižuose.
Išklausyti seminarai

Austėja Keraitytė-Neimanė
Dresuotojos asistentė nuo 2023 m. Augina airių terjerę. Yra baigusi veterinarijos akademiją. Domisi įvairiomis kinologijos sritimis, šiuo metu mūsų mokykloje gilina teorines žinias ir mokosi tinkamai jas perteikti šunų šeimininkams. Austėją sutikti galite aikštelėje Gižuose, taip pat rezervuoti individualias konsultacijas Kaune ir Šakių r.

Monika Budrikaitė
Dresuotojos asistentė nuo 2021 metų, prie GABUS prisijungė 2024 metais. Augina australų aviganę Taigą, sportuoja Rally Obedience (RO-2), išlaikė BH/VT. Dirba švedų kalbos mokytoja ir dėstytoja. Domisi šunų paklusnumo sportu, bendru paklusnumu, elgesio korekcija ir agresija. Moniką galima sutikti Vilniaus pamokose.
Išklausyti seminarai